Novinky

Najpredávanejšie parfémy ihneď k odberu

01.03.2014

Naskladnili sme pre Vás parfémy, ktoré sa za ostatný rok predávali u nás najlepšie. Nájdete ich medzi parfémami ihneď k odberu .

Tieto parfemové a toaletné vody pre mužov a ženy, ktoré máme ihneď na sklade, Vám vieme hneď v deň objednania poslať prostredníctvom Slovenskej pošty 1.triedou, alebo si ho už v ten istý deň môžete u nás vyzdvihnúť osobne.

A nezabudnite!! Pri našich vônach nemáte účtované žiadne vedľajšie náklady, cena ktorá je pri produkte je pre Vás konečná. Doprava tovaru je zadarmo v celej SR.

Ostatné produkty, ktoré sú zobrazené na stránke sú k dispozícii v našich externých skladoch mimo SR, tieto Vám vieme od nás odoslať v priebehu 3-5 dní.

Vianočná akcia na parfémy

15.12.2010

Vianoce sa blížia a s nimi aj posledné dni na nákup darčekov, ktorými by ste radi potešili Vašich blízkych. Ak sa ešte stále rozhodujete, čo kupiť, možno Vám pomôže naša akcia na parfémy. Všetky parfémy sú hneď k odberu , takže Vám budú doručené do vianoc. Prípadne si ich môžete osobne vyzdvihnúť na našom odbernom mieste v Bratislave.

Prajeme Vám pekný deň

Vianoce predo dvermi

22.11.2010

Vianoce predo dvermi
máte už vybratý darček pre Vašich blízkych ? Ak nie, tak určite sa potešia peknej vôni, ktorou sa im pripomeniete vždy, keď si ju na seba nastriekajú. V našej internetovej parfumérii nájdete známe originálne značky parfémov . Parfémy pre ženy, Parfémy pre mužov a darčekové sady, ktoré sú vhodným darčekom pod vianočný stromček.

Vylepšili sme pre Vás našu stránku, uľahčili vyhľadávanie a pridali sme aktuálny sklad a čas dodania všetkých parfémov, ktoré pre Vás aktualizujeme každú hodinu. Veríme, že Vám to Váš nákup ulahčí a že ľahko nájdete parfém, ktorý práve potrebujete.

Nové dámske a pánske parfémy

31.03.2010

Rozšírili sme našu ponuku o ďalšie nové vône. Vybrali sme pre Vás pánske aj dámske parfémy. Nájdete ich na úvodnej stránke nášho internetového obchodu www.internetovaParfumeria.sk .

V prípade kúpy parfému,ktorý máme ihneď k odberu, Vám bude tovar expedovaný hneď v ten istý resp. nasledujúci deň. Môžete využiť aj osobný odber v Bratislave, čo môžete hlavne oceniť, keď hľadáte darček na poslednú chvíľu alebo sa na svoj obľúbený parfém neviete dočkať.

Tešíme sa na Vás na našom internetovom obchode.

Príjemné Veľkonočné sviatky Vám prajeme